Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Arjan Klop wint tweede winterwedstrijd

terug naar overzicht

Zondag, 24 november 2019

Zondag 24 november werd de tweede winterwedstrijd gevist.

18 vissers waren aanwezig. De omstandigheden waren prima, lekker weer, windje in de rug en redelijke vangsten.  In tegenstelling tot de eerste wedstrijd werd er vanaf het beginsignaal gelijk vis gevangen. Arjan Klop bewees zijn klasse en viste op plek nummer 5 8880 gram bij elkaar. Peter Bruggeman werd tweede met 5380 gram gevolgd door Paul van Geijtenbeek met 5240 gram. LuciĆ«n de Rade werd vierde met 4000 gram. De volledige uitslag vind je hier

Op de foto de prijswinnaars van vandaag.